درباره ما

شركت ياران خودروی اروند (سهامى خاص) در تاريخ 94/11/07 با هدف واردات، تولید (مونتاژ) و فروش خودرو و ارائه خدمات پس از فروش به محصولات در منطقه آزاد اروند به ثبت رسيده است.
پيرو ثبت مذكور، مذاكرات مديريت مجموعه با مديريت كارخانه Domy در کشور چین آغاز گردید كه نتيجه اين مذاكرات اخذ نمايندگى انحصارى خودروهای تحت نشان تجاری DOMY در کشور جمهورى اسلامى ايران بود.

اين مجموعه، واردات خودرو به منطقه آزاد اروند را از اسفند ماه سال ٩٥ شروع كرد و پس از كسب مجوزهای مربوطه از اواخر سال 1396، واردات خودرو به سرزمين اصلى را در دستور خود قرار داد.
مسئولین و دست اندرکاران شرکت ياران خودروى اروند (سهامى خاص) به پشتوانه تجارب خود در این سال ها، توسعه و گسترش واردات خودرو همگام با تکنولوژی روز جهان را مد نظر قرار داده و تا دستیابی به این هدف از پا نخواهند نشست.
جلب رضایت و اعتماد کامل مشتریان، هدفی است که شرکت ياران خودروى اروند (سهامى خاص) را مصمم نموده ضمن حفظ و بهبود مداوم کیفیت، همگام با پیشرفتهای نوین علمی در زمينه واردات خودرو ، سازمان خود را تعالی بخشیده و زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادها، توسعه روحیه کار تیمی، همدلی و مشارکت عمومی تمامی کارکنان در کلیه فعالیتهای موثر بر کیفیت را ایجاد نماید